Ditës së Mësuesit në Universitetin e Prizrenit “UKSHIN HOTI”

Sot, kisha nderin të jem i ftuar nga Parlamenti Studentor dega e edukimit të mare pjesë në një aktivitet për nder të 7 Marsit ditës së Mësuesit, ku është ndare edhe një mirënjohje për dekanin e fakultetit të edukimit prof.dr Ismet Temaj dhe stafit të dekanatit të edukimit në Universitetin e Prizrenit “UKSHIN HOTI”

Image may contain: 23 people, people smiling, people standing and indoorNo automatic alt text available.Image may contain: 9 people, shoes and indoorImage may contain: 2 people, people smilingImage may contain: text

Leave a Reply